>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » STOŁY BILARDOWE » - stół biesiadno-konferencyjny

stół biesiadno-konferencyjny

Chcielibyśmy Państwu przedstawić wielofunkcyjność naszych stołów bilardowych.
W powiązaniu z blatem nakrywającym zwanym biesiadnym lub konferencyjnym istnieje możliwość zainstalowania takiego stółu w salonie lub na salach konferencyjnych.

Bilard jako stół biesiadny - konferencyjny jest systemem wyróżniającym się niezwykłą prostotą w formie i konstrukcji, uniwersalnością i elastycznością zastosowań oraz wysokim komfortem użytkowania. Oryginalna i wyrafinowana estetyka tych mebli idzie w parze z wielością ich zastosowań. Korzystając z bogatej oferty materiałów wykończeniowych oraz wielu przydatnych akcesoriów, w łatwy sposób dopasować je można do dowolnych potrzeb funkcjonalnych i przestrzennych.

Każdy model stołu bilardowego produkowany przez naszą firmę można zestawić jako stół bilardowy biesiadny - jadalny i stół bilardowy konferencyjny.

 

Konstrukcja produkowanych przez naszą firmę modeli stołów jest tak przemyślana aby w żaden sposób klient nie dotykał nogami obrysu stołu. Gwarantujemy ,że
w połączniu z blatem biesiadnym tworzy idealny stół jadalny czy konferencyjny. Jeżeli chodzi o konstrukcję dolną pod koroną jest ona cofnięta tak abyśmy swobodnie mogli usiąść i nie dotykać nogami dolnej deski.
W załączonych zdjęciach oferty może tego nie widać ale tak właśnie jest. Konstrukcja stołów produkowana jest od 1995 roku tak więc z naszym doświadczeniem i podpowiedzią klientów staranie została ona poprawiona i doprowadzona do tego aby idealnie połączyć stół bilardowo – jadalny.

Więcej informacji  na ten temat znajdą Państwo na podstronie stoły bilardowe z blatem

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - KLIKNIJ !!!