>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » Stół bilardowy w domu? To możliwe! » Porady » Bilard w domu? Jak najbardziej!

Bilard w domu? Jak najbardziej!

Wyobraź sobie – sobotni wieczór, grono znajomych, dobry drink i gra w bilard. Brzmi nieźle… ale może jeszcze lepiej, jeśli to wszystko będzie możliwe bez wychodzenia z domu! Wiesz, że dzięki opcji rozkładanego stołu bilardowego 9ft możesz mieć dwie rzeczy na raz – funkcjonalne, rodzinne miejsce spotkań i spożywania posiłków oraz profesjonalny stół do gry w bilard?

Czy stół bilardowy 9ft w domu to dobry pomysł?

Bilard to gra, która doskonale łączy sportową rywalizację z dobrą rozrywką. Stół bilardowy w domu może na pierwszy rzut oka wydawać się ekstrawagancją. Przede wszystkim dlatego, że wiele osób wyobraża sobie, że tego typu nabytek wymaga dodatkowego pomieszczenia w domu. Pokój bilardowy? Pewnie byłby opcją idealną, jednak wcale nie jest niezbędny, by cieszyć się grą w domu. Wielofunkcyjne stoły bilardowe pozwalają nam na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kiedy nałożymy na nie blat, stają się po prostu dużymi stołami do pracy, posiłków i rodzinnych spotkań. Po zdjęciu blatu – mamy do dyspozycji w pełni profesjonalny stół do gry w bilard. Dodatkowe miejsce nie jest wymagane. Salon w mgnieniu oka możemy zmienić w pokój bilardowy!
Dodatkowym atutem takiego stołu jest solidna konstrukcja i klasyczny, ponadczasowy wygląd.

Spotkania w gronie przyjaciół i rodziny

Co prawda bilard wzbudza rywalizację, ale trudno wyobrazić sobie inną grę, która potrafi tak integrować! Po ciężkim i stresującym dniu nie ma nic lepszego, niż niespieszna rozgrywka w gronie przyjaciół. Bilard w domu pozwala nam cieszyć się towarzystwem bez wychodzenia do zatłoczonych pubów. Ma to swoje duże plusy: po pierwsze oszczędzamy pieniądze, które wydalibyśmy na samą grę (często w barach bilard jest dodatkowo płatny) oraz napoje. Po drugie – nasz stół bilardowy nigdy nie jest zajęty przez innych klientów!

Stół bilardowy 9ft to z pewnością nie lada gratka również dla dzieciaków. Wspólna, rodzinna gra w bilard to doskonały sposób na sobotnie popołudnie. Dzieci będą z pewnością zachwycone możliwością spróbowania swoich sił w rozbijaniu bil.

Bilard w domu – dla kogo?

Stół bilardowy w domu ma wiele zalet. Spodoba się zwłaszcza osobom, które lubią oryginalne wyposażenie wnętrza i cenią sobie wielofunkcyjność. Składany stół bilardowy 9ft to przede wszystkim duża powierzchnia, którą można wykorzystać w ciągu dnia – do spożywania posiłków, spotkań towarzyskich i biznesowych, nauki i zabawy. W wolnym czasie, po ściągnięciu blatu taki stół jest w pełni profesjonalnym sprzętem do gry w bilard. Praktycznie i bez potrzeby aranżowania osobnego pomieszczenia na pokój bilardowy. Na pewno takie rozwiązanie powinni przemyśleć wszyscy miłośnicy tego sportu.