>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Drewno to najstarszy i najchętniej wykorzystywany surowiec do produkcji wielofunkcyjnych stołów bilardowych, stolików, krzeseł itd.... Nie tylko dlatego, że jest to produkt całkowicie naturalny i ekologiczny, przyjemny w dotyku, ale przede wszystkim cechują go doskonałe parametry oraz odporność na czynniki zewnętrzne.


O wysokiej jakości naszych produktów drewnianych decyduje odpowiednio wyselekcjonowane i wysuszone drewno oraz jego gęstość.
Istnieje wiele gatunków drewna, które mogą być stosowane do produkcji stołów. Tradycyjnie można przyjąć założenie, że w Polsce drewno olchowe cieszy się największą popularnością ze względu na powszechną dostępność tego gatunku drewna.


Są również inne gatunki, takie jak Dąb, Jesion, Buk, Brzoza, które chociaż stosowane są do produkcji stołów znacznie rzadziej, bądź to ze względu na cenę, bądź ze względu na trudną dostępność, ciągle są w spektrum zainteresowania Klientów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane z drewna jesionowego, dębowego, brzozowego, bukowego. Oczywiście lista ta nie jest zamknięta i jeżeli klient życzy sobie stół z innego gatunku również wykonujemy.