>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » STOŁY BILARDOWE » - stoły biesiadne

stoły biesiadne

Chcemy, by nasze produkty dobrze służyły klientom, dlatego położyliśmy nacisk na wielofunkcyjność i połączyliśmy tradycyjny stół do bilarda z blatem nakrywającym – tak powstał stół biesiadny. To wygodne rozwiązanie 2 w 1 zapewniające rozrywkę, a w razie potrzeby dostateczną ilość miejsc siedzących dla gości.

Stoły wykonujemy wyłącznie z doskonałej jakości surowców, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe i dobrze znoszą codzienne użytkowanie. Do ich produkcji wykorzystujemy naturalne drewno, płytę meblową, łupek włoski (kamienna płyta), a także płytę postformingową. Każdy element jest pieczołowicie dopracowany, co przekłada się na wysoką estetykę wyrobu.

Opracowaliśmy także specjalną konstrukcję stołu, umożliwiającą komfortowe siedzenie. Cofnęliśmy konstrukcję dolną, znajdującą się tuż pod koroną, żeby siedzące przy stole osoby nie dotykały dolnej deski nogami. Modyfikacja nie rzuca się w oczy, tym samym stół zachowuje klasyczny wygląd, a jednocześnie pozwala przyjąć swobodną pozycję.

Dajemy Państwu wolną rękę w zakresie doboru materiałów wykończeniowych, z jakich zostaną zrobione stoły biesiadne, i ich kolorystyki, abyście mogli dopasować ich design do stylistyki wnętrza. Co zaś tyczy się samej konstrukcji – dysponujemy kilkoma gotowymi wzorami, niemniej możecie Państwo złożyć zamówienie na indywidualny model. Wystarczy, że po określeniu powyższych parametrów, dodatkowo przekażecie nam informacje na temat rodzaju nóg i kształtu bocznych korpusów.

Stoły biesiadne to świetna opcja, gdy w grę wchodzi funkcjonalność i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Zmieszczą się nawet w małych pomieszczeniach. Po oficjalnej części spotkania można zdjąć z nich blat nakrywający i przyjemnie się zrelaksować, rozgrywając partyjkę. Stanowią idealny wybór do domu, restauracji, hotelu, obiektu sportowego i rekreacyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - KLIKNIJ !!!