>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » Proces Produkcji » Produkcja stołów bilardowych w Fa-Bil

Produkcja stołów bilardowych w Fa-Bil

Produkcją stołów bilardowych zajmujemy się nieprzerwanie od 1992 r. Przez cały ten czas udoskonalaliśmy sztukę wyrobu poszczególnych elementów i składania ich w gotowy produkt. Inwestowaliśmy w specjalistyczne narzędzia i sprzęty, zaufaną kadrę pracowniczą, śledziliśmy trendy i wsłuchiwaliśmy się w potrzeby naszych zleceniodawców. Wdrażaliśmy także rozwiązania usprawniające pracę, niemniej w pewnych aspektach pozostaliśmy wierni tradycyjnym metodom. Dotyczy to w szczególności obróbki drewna, która wymaga skrupulatności, dokładności, precyzji. To wszystko w połączeniu z ogromnym nakładem pracy pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku i zdobyć, tak doceniane przez nas, zaufanie klientów.

Od samego początku stawialiśmy na wysoką jakość materiałów, bo jako producent stołów bilardowych pragnęliśmy, by stanowiła one naszą wizytówkę i była jedną z najważniejszych wartości. Poza tym nie da się ukryć, że to właśnie surowce decydują o trwałości i ekskluzywnym wyglądzie wyrobów, dlatego sprowadzamy je wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Zaglądając do poszczególnych podstron tej sekcji, możecie się Państwo zorientować, jakich materiałów używamy, skąd je pozyskujemy i czym się wyróżniają na tle innych.

Nie ukrywamy, jak wygląda proces produkcji – w tej kwestii też pozostajemy transparentni. A żeby uchylić Państwu rąbka tajemnicy i przybliżyć fazy powstawania zamówionego produktu, w dziale „Etapy produkcji” opisaliśmy kolejne etapy prac. Odwiedzając ją, dowiecie się, ile środków i energii wkładamy w to, by dostarczyć najlepsze stoły bilardowe. Producent – to określenie zobowiązuje, by pokazać, jak działamy i co robimy, aby nasze produkty były wyjątkowe i spełniały najwyższe wymagania.

Etapy produkcji stołów bilardowych

Materiały używane w produkcji stołów bilardowych