>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » STOŁY BILARDOWE

STOŁY BILARDOWE

Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę stołów bilardowych i ich cen. Zróżnicowanie modeli, wymiarów i materiałów sprawi, że z pewnością znajdą państwo idealny stół dla siebie.

 

Dla koneserów gry w bilard przygotowaliśmy stoły do gry w karambol oraz snookera.

Dostarczamy produkty najwyższej klasy, dlatego do ich wykonania używamy wysokogatunkowych materiałów, pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Nie stosujemy żadnych surowców wątpliwej jakości! Wszystkie stoły do bilarda robimy z litego drewna, laminowanych płyt MDF (wykorzystujemy je do produkcji tańszych artykułów), kamiennych płyt z łupka włoskiego bądź płyt postformingowych, które stosujemy w ich zastępstwie, gdy klient dysponuje nieco niższym budżetem i zamierza korzystać ze stołu w celach rozrywkowych, a nie zawodowych, więc jego wytrzymałość może być nieco niższa.

Lata działalności w branży, wiedza i doświadczenie zaowocowały wypracowaniem optymalnych rozwiązań technologicznych, które przekładają się na solidność naszych stołów bilardowych. Każdy z nich precyzyjnie wykańczamy, bo wiemy, że nawet najdrobniejszy detal wpływa na całościową prezencją. Co więcej, drewniane elementy składowe tworzące ich konstrukcję zabezpieczamy bejcami i lakierami. W tym celu używamy wyłącznie preparatów dostępnych oddzielnie (nie stosujemy popularnych mieszanek typu lakierobejca), należycie podwyższających odporność drewna i podkreślających jego piękny rysunek. Malowanie przeprowadzamy kilkukrotnie, by uzyskać wspaniały rezultat. Dodatkowo, na życzenie klienta i w wybranym przez niego odcieniu, pokrywamy stelaże stołów farbami z palety RAL.

Pozostajemy otwarci na propozycje klientów, zatem oprócz zamówień standardowych realizujemy także projekty indywidualne. Wszystkie prace wykonujemy przy współpracy z doświadczonymi konstruktorami, dbając o to, żeby gotowy stół był zgodny z koncepcją, ale jednocześnie spełniał obowiązujące wymogi. Zapewniamy doradztwo w kwestii doboru materiałów, akcesoriów wykończeniowych, kolorystyki, bo chcemy, żeby każdy produkt wychodzący z naszej fabryki spełniał najwyższe wymagania i cieszył oko ekskluzywnym wyglądem. Produkujemy stoły do użytku domowego i profesjonalnego np. do zawodowych rozgrywek. Sprawdzą się w domu, biurze, restauracji czy hotelu.

Spełnij swoje marzenia o bilardzie w domu z nami!
Zapraszamy do kontaktu – KONTAKT Sprawdź też RATY

Państwa uwadze polecamy szereg artykułów dotyczących gry w bilard

Dobór pomieszczenia do gry w bilard - praktyczne rady dotyczące wymagań jakie powinno spełniać optymalne pomieszczenie do gry w bilard

Ogólne zasady gry w bilard pool - pool to najpopularniejsza z odmian bilarda. Tym bardziej rekomendujemy zapoznanie się z zasadami, które każdy szanujący się gracz znać powinien.

Słownik bilardowy - lista najważniejszych pojęć związanych z grą w bilard. Składa się zarówno z pojęć oczywistych jak również tych mniej znanych.

Etykieta bilardzisty - czyli to co wyróżnia dobrego gracza w bilard