>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » STOŁY BILARDOWE » - stoły konferencyjne

stoły konferencyjne

W biurze warto zorganizować zarówno miejsce spotkań, jak i pomieszczenie oferujące rozrywkę, w którym będzie można się zrelaksować po wielogodzinnych obradach. W przypadku braku dostatecznej ilości miejsca można je ze sobą połączyć i stworzyć w jednym pokoju. Da się to zrobić bez wydzielania stref i przepełniania przestrzeni. Jak? Wystarczy, że wybierzecie Państwo stół konferencyjny pełniący dwojaką funkcję – stołu bilardowego i tradycyjnego.

Stoły konferencyjne to klasyczne stoły bilardowe uzupełnione o blat nakrywający, dzięki któremu w kilka chwil przekształca się je w stół jadalniany. Pole do gry zasłania się płytą, wokół stołu rozkłada krzesła i wygodnie przy nim zasiada. To nieoczywiste rozwiązanie, którym zaskoczycie Państwo wspólników, partnerów biznesowych, kontrahentów. Po zakończeniu rozmów możecie zaproponować im chwilę relaksu i zaprosić do rozegrania partyjki bilarda. Najprawdopodobniej z aprobatą podejdą do pomysłu, a Państwo, przy okazji relaksu, zmniejszycie dzielący Was dystans, co dobrze wróży współpracy.

 

Wyroby są eleganckie, stylowe i prezentują wysoką estetykę wykonania. Stanowią ekskluzywny element wyposażenia wnętrza. Robimy je na indywidualne zamówienie lub na wzór opracowanych przez nas modeli. Sami decydujecie Państwo, jak mają wyglądać i w jaką wpisywać się stylistykę, wybierając materiały wykończeniowe, akcesoria i kolorystykę. Stoły mają specjalną konstrukcję umożliwiającą komfortowe siedzenie. Dolną część umieszczoną tuż pod koroną, cofnęliśmy, by osoby przy nich siedzące nie dotykały deski nogami.

Dlaczego stoły konferencyjne to dobry wybór?

  • wysoka użyteczność
  • komfort użytkowania
  • umiejętne zagospodarowanie przestrzeni
  • rozrywka i funkcjonalność w jednym
  • luksusowy, podwyższający prestiż gadżet
  • wygoda – bilard zawsze pod ręką, bez potrzeby wychodzenia do lokalu

 

stół konferencyjny, bilardowy stół bilardowy do sali konferencyjnejstół konferencyjny, bilardowy stół bilardowy do sali konferencyjnej stół bilardowy do sali konferencyjnej stół konferencyjny, bilardowy