>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » STOŁY BILARDOWE » TOP KOLEKCJA

TOP KOLEKCJA

Niżej znajdziecie Państwo zdjęcia wybranych realizacji. Fotografie przedstawiają konkretne modele stołów w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Zamieściliśmy je, aby pokazać, jak wygląd produktu zmienia się w zależności od zastosowanego odcienia sukna i koloru konstrukcji. W dużej mierze to zestawienie konkretnych barw wpływa na finalną prezencję wyrobu, więc ich wybór nie powinien być kwestią przypadku, ale decyzją przemyślaną.

W każdym ze stołów bilardowych elementy drewniane lakierujemy w dowolnym odcieniu, podkreślając naturalną fakturę drewna lub pokrywając je farbami z palety RAL. Zapewniamy też szeroki wybór odcieni sukna, począwszy od klasycznych zielonych, przez stonowane błękity, aż po intensywne fiolety i czerwienie. Przez nietypowe połączenie kolorów można nadać produktowi indywidualnego charakteru, stworzyć nietypowy, jedyny w swoim rodzaju stół do bilarda. Pozostajemy otwarci na propozycje klientów, konsultujemy z nimi ich pomysły i doradzamy najlepsze rozwiązania.

Stoły z Top Kolekcji to klasa sama w sobie. Są eleganckie, charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, prezentują najwyższą jakość. Powstają z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu nie tylko cieszą oko, ale wykazują świetną trwałość i wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio użytkowane i pielęgnowane we właściwy sposób, przy użyciu dedykowanych do tego środków, zachowują doskonały wygląd przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią najciekawszych projektów!