>> więcej

Akcesoria bilardowe - szachowe - tenisowe - piłkarzyki

>> więcej

Wielofunkcyjne stoły bilardowe - konferencyjne - jadalne - ping-pong

>> więcej

Krzesła idealnie pasujące do wielofunkcyjnych stołów bilardowych

>> więcej

Stoły szyte na miarę najbardziej wymagających klientów

>> więcej

Stoliki szachowo - kawowo - karciane

>> więcej

Nowoczesne wzornictwo - realizujemy każde projekty

>> więcej

Zaopatrujemy klientów prywatnych, szkoły, świetlice, hotele, restauracje, bary, puby itp

Znajdujesz się: Stoły bilardowe » TRAMPOLINY » -Bez siatki ochronnej

Bez siatki ochronnej

Trampoliny tego typu IDEALNIE nadaje się do zabawy w domu, ogrodzie, salach gimnastycznych, klubach fitness. Trampolina ma swoje zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.IDEALNE rozwiązanie aby poprawić swoją kondycję fizyczną, zrzucić kilka zbędnych kilogramów lub zwyczajnie spędzić czas na wspólnej zabawie z rodziną.
Na rynku ukazało się wiele produktów chociażby w sieciowych hipermarketach. Jak wiadomo aby sprostać niskim cenom, trzeba wprowadzić na rynek produkt wykonany ze słabszych podzespołów. Przez takie zabiegi towar finalny będzie miał przełożenie na okres i jakość jego użytkowania.
Zapewniamy ,że nasze trampoliny wykonane są z najwyższych jakościowo materiałów podpieranymi odpowiednimi certyfikatami. Świadczy chociażby o tym fakt ,że prócz zastosowania ich w warunkach ogrodowych chętnie kupują ja firmy do celów zarobkowych, gdzie wytrzymałość stawiana jest na pierwszym miejscu.
Na jakość pełnowartościowego produktu w tym przypadku trampolin wchodzą podzespoły, na które trzeba szczególnie zwrócić uwagę tj. siatka zabezpieczająca, sprężyny, osłony na sprężyny, rama i nogi, mata do skakania i drabinka. Te elementy właśnie mają największy wpływ na komfort, wytrzymałość i jakość trampoliny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trampolin oferowaną przez naszą firmę.


Trampolina 122cm składana
cena: 299.00 zł