You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Galeria zdjęć

bogactwo kolorów, aranżacji i modeli pomoże Ci dokonać właściwego wyboru

Aktualnie w katalogu produktów posiadamy nieco ponad 20 modeli stołów bilardowych, przy czym systematycznie poszerzamy naszą ofertę o kolejne pozycje. Realizujemy także projekty indywidualne wedle koncepcji zaproponowanych przez zleceniodawcę.

W ciągu ćwierćwiecza istnienia na rynku wyprodukowaliśmy ich ogromną ilość. Wymyślaliśmy nowe połączenia kolorystyczne, zdobienia nóg, kształty i stylistyki wykończenia, dzięki czemu teraz możemy zaproponować tak dużą różnorodność.

Aby nie być gołosłownymi, postanowiliśmy zaprezentować Państwu namacalne efekty naszych działań i utworzyć galerię zdjęć z dotychczasowych prac. Co nas do tego skłoniło? Chęć zobrazowania tego, jak gotowy produkt wygląda w rzeczywistości, na tle wykończonej podłogi, ścian, a nawet części umeblowania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieraz trudno wyobrazić sobie, jak wybrany model stołu będzie wyglądał w danej aranżacji czy wskazanym połączeniu kolorystycznym. To z kolei rodzi obawy, że nie będzie pasował do wystroju wnętrza. Dlatego uznaliśmy, że najlepszym sposobem rozwiania Państwa wątpliwości będzie pokazanie, jak prezentuje się na żywo.

Zdjęcia ukazują produkty tuż po złożeniu, a więc gotowe stoły bilardowe. Śląsk, Małopolska, Mazowsze, Wielkopolska i cała reszta kraju – to właśnie tam trafiły, a dzięki uprzejmości klientów możecie podziwiać je i Państwo. Mamy nadzieję, że fotografie okażą się pomocne, a po ich przejrzeniu będzie Wam łatwiej podjąć ostateczną decyzję.

 

 

 

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne