You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Produkcja stołów bilardowych

w Fa-Bil

od drewna aż po stół 


Produkcją stołów bilardowych zajmujemy się nieprzerwanie od 1992 r. Przez cały ten czas udoskonalaliśmy sztukę wyrobu poszczególnych elementów i składania ich w gotowy produkt. Inwestowaliśmy w specjalistyczne narzędzia i sprzęty, zaufaną kadrę pracowniczą, śledziliśmy trendy i wsłuchiwaliśmy się w potrzeby naszych zleceniodawców. Wdrażaliśmy także rozwiązania usprawniające pracę, niemniej w pewnych aspektach pozostaliśmy wierni tradycyjnym metodom. Dotyczy to w szczególności obróbki drewna, która wymaga skrupulatności, dokładności, precyzji. To wszystko w połączeniu z ogromnym nakładem pracy pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku i zdobyć, tak doceniane przez nas, zaufanie klientów.

Od samego początku stawialiśmy na wysoką jakość materiałów, bo jako producent stołów bilardowych pragnęliśmy, by stanowiła one naszą wizytówkę i była jedną z najważniejszych wartości. Poza tym nie da się ukryć, że to właśnie surowce decydują o trwałości i ekskluzywnym wyglądzie wyrobów, dlatego sprowadzamy je wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Zaglądając do poszczególnych podstron tej sekcji, możecie się Państwo zorientować, jakich materiałów używamy, skąd je pozyskujemy i czym się wyróżniają na tle innych.

Nie ukrywamy, jak wygląda proces produkcji – w tej kwestii też pozostajemy transparentni. A żeby uchylić Państwu rąbka tajemnicy i przybliżyć fazy powstawania zamówionego produktu, w dziale „Etapy produkcji” opisaliśmy kolejne etapy prac. Odwiedzając ją, dowiecie się, ile środków i energii wkładamy w to, by dostarczyć najlepsze stoły bilardowe. Producent – to określenie zobowiązuje, by pokazać, jak działamy i co robimy, aby nasze produkty były wyjątkowe i spełniały najwyższe wymagania.

 

 

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne