You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Stoły bilardowe firmy Fa-Bil

Profesjonalne Wielofunkcyjne Solidne Ekskluzywne Prestiżowe

Firma Fa-Bil powstała w 1992 roku, obejmując swoją działalnością obszar całej Polski oraz niektórych krajów Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, serwis i doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży stołów bilardowych. Dzięki unikalnej i kompleksowej ofercie proponujemy rozwiązania dla każdego problemu związanego z wyborem wymarzonego stołu bilardowego.

Fa-Bil to gwarancja profesjonalnej obsługi klienta i gwarancja dobrej ceny za doskonała jakość naszych stołów bilardowych. Dzięki temu nasza działalność stale się rozwija, co owocuje z każdym rokiem coraz szerszym gronem zadowolonych klientów.

Obecnie zakupy przez Internet są codziennością, a Fa-Bil wychodzi Państwu naprzeciw z możliwością zamówienia stołu bilardowego przez Internet. Gwarantujemy, że nasza obsługa jak i proces realizacji odbędzie się na równie wysokim poziomie jakości, jak nasz finalny produkt.
Fa-Bil jest obecnie w ścisłej krajowej czołówce producentów stołów bilardowych i stolików piłkarskich. Jesteśmy dumni, że prawie ćwierć wieku doświadczenia w produkcji i sprzedaży oraz grono zadowolonych klientów zaowocowało doskonała pozycją na rynku. To także wynik doskonałej jakości naszych produktów – stoły bilardowe i piłkarzyki od Fa-Bil słyną z wysokiej jakości wykonania, trwałości oraz stylu. Jako profesjonalna firma możemy też poszczycić się wszelkimi niezbędnymi certyfikatami.

Nasza oferta to dziś ponad 20 modeli stołów bilardowych: od ekskluzywnych, wyszukanych modeli dla najbardziej wymagających klientów po popularne modele. W produkcji naszych stołów wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały i surowce od sprawdzonych dostawców przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Stale badamy potrzeby rynku, dzięki czemu nasza oferta jest dostosowana do najnowszych trendów wnętrzarskich. Dzięki temu, cieszymy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród odbiorców hurtowych, jaki i klientów prywatnych.

Co nas wyróżnia?
Produkowane przez nas stoły bilardowe wykonane są z litego, naturalnego drewna.
Poszczególne elementy stołu są wycinane z drewna i klejone (nogi czy korona stołu) – nie są to elementy wykonane z forniru.
Nogi wykonane z litego drewna są pełne w środku - nie puste.
Stosowane przez nas wykończenia z PCV są starannie dobierane kolorystycznie, aby tworzyły jednolity wygląd całości.
Używana przez nas płyta kamienna to oryginalny łupek włoski, a nie konglomerat
czy łupek granitowy.
Tych kilka bardzo ważnych elementów sprawia, iż jesteśmy bezkonkurencyjni
w produkcji stołów bilardowych - biesiadnych - konferencyjnych.

Zapewniamy Państwa, że nasze stoły bilardowe, stoły biesiadne i piłkarzyki są w całości wykonane w Polsce. Produkty posiadają 24 miesięczną gwarancję, posiadamy również serwis pogwarancyjny dla naszych produktów.stoły bilardowe fa-bil

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne