You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

stół bilardowy, biesiada, dobra zabawa

Biesiadować i grać w bilarda przy tym samym stole? Dlaczego nie – teraz wszystko jest możliwe dzięki naszym stołom bilardowym wielofunkcyjnym. Prosta idea połączenia stołu bilardowego z dodatkowym blatem nakrywającym pozwala na tradycyjne biesiadowanie przy stole w gronie rodziny i znajomych. A co gdy Was najdzie ochota na rozegranie ulubionej partii w pool lub ósemkę? W tym celu wystarczy odjąć dodatkowy blat i cieszyć się emocjami gry na własnym stole bilardowym.

Nasze stoły wielofunkcyjne doceniają nie tylko klienci indywidualni – polecamy je również do obiektów typu restauracja, hotel czy świetlica. Zadbaliśmy by dodatkowy blat dobrze się komponował z resztą stołu i stanowił jedną całość. Dwie wersje materiałowe (blaty w okleinie naturalnej oraz laminowana płyta laminat decor) jak również wiele sposobów wybarwień (bejce oraz lakiery kryjące) pozwalają na harmonijne zestawienie kolorystyczne blatu z posiadanym stołem bilardowym.

Nie musicie się również przejmować stabilnością zamocowania takiego blatu na Waszym stole bilardowym. Blat od spodu ma dedykowane mocowania, które pewnie trzymają blat na swoim miejscu. A może martwicie się ogólnie o bezpieczeństwo Waszego stołu bilardowego przy którym teraz odbywać się będzie biesiadowanie? O tym również pomyśleliśmy. Blat wielofunkcyjny od spodniej strony posiada specjalny system wyłapujący wszelkie płyny i w ten sposób zapobiega przed przedostaniem się ich na sukno stołu bilardowego.

Często w mailach pytacie nas o dostępne rozmiary takiego blatu. Wykonujemy je o długościach od 5ft (około 1,5m) aż do 12ft (ponad 3,6m). W ten sposób każdy członek licznej rodziny znajdzie przy nim wygodne miejsce. Standardowo blaty wielofunkcyjne wykonujemy w dwóch częściach – na życzenie Klienta możemy go wykonać jako blat jednoczęściowy.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Zapraszamy do kontaktu.

+48 502 130 972

+48 502 449 904

biuro@fa-bil.pl

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne