You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

stół bilardowy składany

Dla tych z Państwa, którzy nie dysponują wystarczającą ilością miejsca na postawienie tradycyjnego stołu bilardowego proponujemy rozważenie zakupu stołu bilardowego składanego. O niezbędnej ilości miejsca w pomieszczeniu pisaliśmy już we wpisie „Pomieszczenie” a o doborze samego stołu w artykułach „Snooker, Pool i Karambol - rodzaje stołów bilardowych” oraz „Stół Snooker – specyfikacja”. Pora na stół bilardowy składany.

Przyznajemy że to rozwiązanie zdobywa popularność głównie wśród osób indywidualnych, które doceniają możliwość rozrywki we własnym domu bez potrzeby wychodzenia z domu. Z racji braku możliwości wyodrębnienia osobnego pomieszczenia stoły bilardowe składane często ustawiane są w salonie czy w pokoju gościnnym. Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tej grupy klientów oferuje stoły bilardowe składane w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Klienci z łatwością dobiorą kolor stołu do posiadanych mebli czy innych dodatków zdobiących wnętrza. Dodatkowo oferujemy możliwość rozszerzenia stołu o dodatkowe funkcjonalności, jak dodatkowy blat do tenisa stołowego czy w postaci blatu stołu biesiadnego. Konstrukcja stołu jak i sam mechanizm składania są tak przemyślane by stół po złożeniu zajmował niewielką ilość miejsca. Możemy go ustawić w rogu, pod ścianą czy za drzwiami. Oferujemy modele stołów bilardowych składanych wykonane z litego drewna (dobrym przykładem jest stół bilardowy składany Robson –  o eleganckim wyglądzie i ponadczasowym designie). Nie mniej ważne są przyjęte rozwiązania techniczne, które umożliwiają:

* łatwe poziomowanie stołu – z racji mobilnego charakteru stosujemy dodatkowe szpanugi – są to śruby regulacyjne do poziomowania płyty rozgrywającej
* stabilność posadowienia stołu – dzięki nogom wykonanym z litego materiału (są pełne w środku) oraz bardzo stabilnym stopkom metalowym
* regulowanie wysokości – możliwość regulacji w zakresie +/- 10 cm decyduje o wszechstronności stołu
* dobór wielkości stołu – sprzedajemy modele o długościach 5, 6 ,7, 8 ft
* wybarwienie stołu – Klient może wybrać stół z widoczną strukturą drewna wybarwioną bejcą (45 kolorów do wyboru) lub kolor kryjący (z palety RAL – 100 kolorów do wyboru)
* dobór sukna np. z logo firmy oraz płyty (kamienna lub postformingowa)

Nasza firma jest w stanie wykonać również stół bilardowy składany na indywidualne zamówienie gdzie zarówno wymiary jak i pozostałe elementy są przedmiotem ustaleń z Zamawiającym.

Zapraszamy do kontaktu
+48 502 130 972
+48 502 449 904
biuro@fa-bil.pl

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne