You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tanie stoły bilardowe


Czy stół bilardowy w domu to luksus dostępny tylko dla najzamożniejszych klientów? Niekoniecznie. Co więc zrobić, jeśli chcielibyśmy grać u siebie, a nie mamy dużego budżetu i wolnego miejsca?

Bilard kojarzy się głównie ze spędzaniem czasu w barze lub na świetlicy. Mimo rosnącej popularności tej gry, wciąż niewielu z nas planuje zakup własnego stołu bilardowego. Wśród powodów, dla których wolimy grywać poza domem najczęściej pojawiają się dwa – wysokie ceny i brak miejsca. Jak się jednak okazuje, obydwie trudności można łatwo wyeliminować. Profesjonalne, zawodnicze stoły rzeczywiście nie należą do najtańszych, ale na rynku dostępne są też budżetowe wersje z mniej kosztownych materiałów. Problem z brakiem wolnej przestrzeni możemy zaś łatwo rozwiązać kupując stół o mniejszych wymiarach lub model, który może pełnić dwie funkcje.

Stoły bilardowe – ceny


Profesjonalne stoły bilardowe wykonywane są z litego drewna dębowego, jesionowego, brzozowego, olchowego lub bukowego. Materiały te znacząco windują ich ceny – najtańsze modele zawodnicze kosztują około 3 tysiące złotych, ale za modele z najwyższej półki zapłacimy nawet trzykrotnie większą sumę. Na taki wydatek większość amatorów bilardu po prostu nie może sobie pozwolić.

Na szczęście nie wszystkie modele kosztuję równowartość trzech przeciętnych pensji. W grze rekreacyjnej doskonale sprawdzą się bowiem tanie stoły bilardowe wyprodukowane po części z płyty meblowej. Za najprostsze modele zapłacimy już 2400 złotych, a najdroższe kosztują tylko tysiąc złotych więcej. Nieprofesjonalni gracze i właściciele barów na pewno docenią też fakt, że są one dużo lżejsze od tych z litego drewna, dzięki czemu łatwiej je będzie wnieść do docelowego pomieszczenia.

Wielofunkcyjne stoły bilardowe


A co z klientami, dla których problemem jest nie cena, a za małe pomieszczenie? W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie stół bilardowy, który po skończonej grze może stać się zwykłym meblem jadalnianym lub konferencyjnym. Takie modele znajdziemy na podstronie "stoły bilardowe z blatem" a różnorodność dostępnych wzorów sprawia, że bez problemu dobierzemy stół do każdego wnętrza.
W naszej ofercie są również stoły, które, poza bilardem, mogą służyć również grze w ping-ponga. To doskonała opcja przede wszystkim dla szkół, świetlic i właścicieli ośrodków wypoczynkowych, bo pozwala zaoszczędzić nie tylko przestrzeń, ale też pieniądze, które musielibyśmy wydać na zakup drugiego stołu.

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne