You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

stół bilardowy okta

Stół wielofunkcyjny, jak sama nazwa wskazuje pełni co najmniej kilka funkcji. Przy tradycyjnym stole jemy posiłki, spędzamy czas z rodziną czy przyjaciółmi. A co gdyby to połączyć także z dodatkowymi formami spędzania czasu? Tak właśnie dochodzimy do stołów wielofunkcyjnych – w których od dłuższego czasu także się specjalizujemy. Ale od początku. Nasza firma oferuje rozwiązanie blatu wielofunkcyjnego. Dzięki niemu błyskawicznie możemy przekształcić stół bilardowy w stół pełniący bardziej tradycyjne funkcje w jadalni lub salonie Twojego domu. Takie rozwiązanie idealnie się sprawdza gdy dysponujemy ograniczoną ilością miejsca w domu czy mieszkaniu. Nasza firma w swojej ofercie posiada stoły wielofunkcyjne wykonane z drewna, jak również w połączeniu drewna z laminatem oraz stoły premium. Niezależnie od wybranej wersji materiałowej, dodatkowy blat przemienia stół chociażby w: stół jadalny, stół karciany, stół do tenisa stołowego, stół konferencyjny.


Jeśli chodzi o wygląd stołu wielofunkcyjnego to każdy dopasuje coś pod własne gusta. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele o tradycyjnym wyglądzie jak również stoły nawiązujące stylem do nowoczesnych wnętrz. Za przykład stołu o tradycyjnej formie niech posłuży nam Stół Ermelinda, który cieszy się dużym zainteresowaniem z strony osób indywidualnych. Jak się już pewnie Państwo przyzwyczaili, także tutaj nasza firma zapewnia wykonanie stołu pod konkretne zlecenie. Możemy wykonać stół z blatem wielofunkcyjnym na określony wymiar, w bardzo szerokiej palecie barw z wybraną przez Państwa płytą rozgrywającą i kolorze sukna. Jako przykład stołu nowoczesnego niech nam wolno wspomnieć o stole Faraon, który w naszej opinii jest stołem prestiżowym o bardzo nowoczesnej formie.

 

Jaki rozmiar stołu wielofunkcyjnego?

 

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. My radzimy – jak największy, jednak z uwzględnieniem ograniczeń związanych z posiadanym pomieszczeniem. Za pomoc niech posłuży nam tabela na dot. wymiarów pomieszczeń do swobodnej gry na stole bilardowym. Oczywiście mając na względzie wielofunkcyjny charakter naszego stołu możemy nieco te normy nagiąć. Niemniej wszystkim z Państwa, którzy potrzebują pomocy przy doborze stołu wielofunkcyjnego oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, zachęcając jednocześnie do kontaktu z nami.

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne