You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Zasady gry w bilard - bilard zasady


Bilard to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. To ona dała początek naszemu prężnie działającemu przedsiębiorstwu, napędza nas do rozwoju i powoduje, że ciągle doskonalimy jakość świadczonych usług. Oczywiście jak na prawdziwych miłośników tej gry przystało, nadal w wolnej chwili lubimy uciąć sobie partyjkę. 
I mimo że teraz dobrze znamy obowiązujące zasady gry, to kiedyś sami je poznawaliśmy, więc doskonale wiemy, że w niektórych kwestiach trudno się odnaleźć, zwłaszcza początkującym graczom.

W związku z tym postanowiliśmy zebrać kluczową wiedzę w jednym miejscu i stworzyć kompendium objaśniające wszystkie najważniejsze aspekty rozgrywki. To poradnik nie tylko dla zaczynających swoją przygodę z bilardem, ale i dla osób na poziomie zaawansowanym, którym zależy na uzupełnieniu już posiadanych informacji
lub poznaniu nowych technik.

Z przygotowanego przez nas opracowania dowiecie się Państwo, jakie zasady gry w bilard obowiązują w ósemce, dziewiątce, snookerze, karambolu i poolu. Dowiecie się wszystkiego na temat ustalania celu gry, deklarowania, ustawiania bil, sytuacji klasyfikowanych jako faule i związanych z nimi kar, prawidłowego otwierania gry, punktacji. Zaznajomicie się również z definicjami pojęć, które każdy bilardzista powinien znać. Wyjaśniliśmy także, jak postępować, gdy bile w trakcie rozgrywki znajdą się poza polem gry, w jakich przypadkach zawodnik przegrywa partię i wiele więcej.

Wszystkie zagadnienia omówiliśmy w szczegółowy, ale zrozumiały sposób. Dawka wiedzy jest spora, więc radzimy stopniowo poznawać bilard, zasady natomiast wdrażać powoli i uczyć się ich w praktyce, bo tak najszybciej utrwalą się w pamięci.

 

 

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie

kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
* pola wyamagne